115-0017 Plynový průtokový ohřívač PO BATERIE ECO

Kód: 115-0017
Tip
3 hodnocení
ZDARMAZDARMA
PO Bateri eEKO
14 907,20 Kč 12 320 Kč bez DPH
Skladem

Plynový průtokový ohřívač PO Baterie ECO - modernizovaný plynový závěsný průtokový ohřívač s novým designem, bateriovým zapalováním a modulovaným výkonem 19,2 kW.

Detailní informace

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

  • Nejnovější modernizovaná bezplamínková verze průtokového ohřívačePO Baterie ECO v provedení s bateriovým zapalováním již splňuje veškeré ekologické normy pro trh EU.
  • Naprosto jednoduché ovládání teploty vody pouze dvěma tlačítky.
  • Bateriové zapalování šetří spotřebu plynu v porovnání s průtokovými ohřívači s věčným plamenem a to až o 70 mročně. Množství emisí  je sníženo díky hořáku chlazenému vodou.
  • Bezpečnost průtokového ohřívače PO Baterie ECO je zajištěna pojistkou zpětného tahu spalin, omezovačem teploty vody a bezpečnostními prvky na armatuře. Spotřebič je  automaticky odstaven v případě, že je nízký tah komína a spaliny se dostávají do místnosti, nebo v případě přehřátí spotřebiče, či vypnutí plynu.  
  • Nastavená teplota výstupní vody se udržuje  modulaci armatury na  konstantní úrovni i při změně průtoku vody. Tuto funkci zabezpečuje v průtokových ohřívačích PO kvalitní sdružená plynová a vodní armatura MERTIK MAXITROL, která je vysoce odolná i v případě nižší kvality vstupní vody.
  • Měděný výměník tepla je vyrobený podle moderních technologií zabezpečujících vysokou účinnost.
  • PO Baterie ECO svojí koncepcí plnohodnotně nahrazuje starší typy průtokových ohřívačů, jako byly průtokové ohřívače  typu MORA 370 a MORA 371
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Průtokové ohřívače vody AQUA COMFORT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.5 kg
? Provedení: B
? Typ zapalování: bateriové
Armatura: zn. Maxitrol
Barva: bílá
Rozsah výkonu: 7,7 - 19,2 kW
Provedení ZP/PB: ano/ano
Množství TUV při ohřevu o +25°C: 4,7 - 11,5 L/min
Modulace výkonu: ano