Často kladené dotazy

Máte srovnatelnou náhradu za plynové topidlo GAMAT 461?

Odpověď: Ano máme. Jedná se o plynové podokenní topidlo s výrobním označením VAFKY 471 T. V případě výměny nového topidla za staré není potřeba provádět žádné rozsáhlé úpravy. Navíc má topidlo VAFKY 471 T vyšší účinnost, takže ušetříte vlastně 2x - za montáž a za spotřebu plynu.

 

Na koho se obrátit v případě opravy?

Odpověď: Záruční a pozáruční servis provádějí naši servisní partneři, uvedení na našich servisních stránkách v sekci "SERVIS". Tato sekce se pravidelně aktualizuje, případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 585 387 269.

 

Je topidlo VAFKY s odtahem přes zeď dodáváno včetně výdechu?

Odpověď: Není, výdech je nutné koupit samostatně.

 

Jak dlouhé výdechy k topidlům VAFKY s odtahem přes zeď máte v nabídce?

Odpověď: Výdechy na trh dodáváme ve dvou rozměrech a to 700 mm a 1000 mm. Odtahy pro VAFKY T a E jsou potom odlišné, je nutné při pořizování odtahu k topidlu typ specifikovat.

 

Kde lze výrobky Vaší společnosti zakoupit?

Odpověď: Naše výrobky řady PO - průtokové ohřívače a řady VAFKY - plynová podokenní topidla lze zakoupit v síti velkoobchodů GIENGER, RICHTER + FRENZEL, ŠABATA, K.T.O., MARO, PECHASAN a nebo přes naše servisní techniky, kteří jsou uvedeni v sekci "SERVIS" - případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 585 387 269. Náhradní díly k našim výrobkům lze zakoupit přímo u nás, nebo prostřednictvím našich servisních gestorů: KOVOSERVIS - Plyn Milan Hrubant - Praha, SKG HRANIČKA - Karel Hranička - Plzeň, KLEINER BRNO s.r.o. - David Kleiner Brno.