Profil firmy

Kdo jsme

KVART - CZ, s.r.o. je ryze českou výrobní firmou v oboru zařízení pro vytápění, ohřev vody a regulaci, se sídlem ve Šternberku v Olomouckém kraji.

Firma byla založena v roce 2002 a prvním produktem, který uvedla na náš trh byla plynová topidla pod označením s registrovanou ochrannou značkou VAFKY. V roce 2004 jsme se stali výhradním obchodním partnerem německo - americké firmy MERTIK MAXITROL pro Českou republiku, která je jedním z největších výrobců regulátorů tlaku plynu, plynových filtrů, průtokových a tepelných pojistek do rozvodu plynu a plynových armatur. V roce 2005 jsme prodejní nabídku dále rozšířili o průtokové ohřívače, které dodáváme na náš trh pod obchodním označením PO plamínek (plamínková vrze),  PO baterie (bez plamínková verze), PO turbína (bez plamínková verze), PO TURBO 19 (bezplamínková verze s uzavřenou komorou) a PO TURBO 23 (bez plamínková verze s uzavřenou komorou). V rámci prodeje topné techniky jsme se stali obchodním partnerem nadnárodní firmy ARISTON, z jejichž širokého sortimentu výrobků se specializujeme na prodej plynových kotlů. 

 

Kdo je naším zákazníkem

Zaměřujeme se na zákazníky, kteří upřednostňují efektivitu, kvalitu a moderní design, přičemž užitnou hodnotu našich výrobků stavíme výše než cenu.

 

Co je náš cíl

Cílem pro nás je dát zákazníkovy prvotřídní, ekologicky šetrný výrobek s dlouhodobou životností a jednoduchou montáží.