VAFKY RETRO - NOVINKA pro sezónu 2023- 2024

Pro sezónu 2023-2024 jsme si pro naše zákazníky připravili novinku, která se veze na vlně nostalgie. Do portfolia našich produktů jsme se rozhodli přidat nové druhy podokenních topidel, která nesou označení VAFKY RETRO, což jsou tedy topidla ve starém kabátku v kombinaci nejmodernějšími technologiemi, jako je třeba ovládání pomocí Wi-fi (přes prostorový termostat). 

Tato topidla vycházejí z designu starých německých modelů podokenních plynových topidel prodávaných pod značkami HM. Vyznačují se tím, že kryt topidla VAFKY RETRO má povrch více perforovaný, dochází k větší interakci s okolím a díky tomu je sálavý efekt pocitově intenzivnější, jelikož se vyprodukované teplo neudržuje uvnitř topidla, ale plynule proudí ven. Vrchní část krytu topidla je osazena přírodní impregnovanou pískovcovou akumulační deskou, která prodlužuje pocit sálavého tepla ještě nějakou chvíli po vypnutí topidla.

VAFKY RETRO jsou vyráběny ve čtyřech typových provedeních, a to jako VAFKY RETRO 4,7 T, VAFKY RETRO 471 T, VAFKY RETRO 4,7 TE a VAFKY RETRO 471 TE, přičemž označení v názvu E= elektronická verze.